SMDJ30CA R7G
- 型號描述:
- ESD 保護二極體 / TVS 二極體 3000W, 35.1V, 5%, Bidirectional, TVS
- 型號:
- SMDJ30CA R7G
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 850
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 62A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)